дүшәмбе

Татарстан Республикасы Авыл хуҗалыгы һәм азык-төлек министрлыгы «Россия тәмнәре» төбәк брендларының беренче илкүләм конкурсына «Татар Балы»н тәкъдим иткән иде.

якшәмбе

Татарстан Республикасы Авыл хуҗалыгы һәм азык-төлек министрлыгы ярдәме белән Казан прәнниге "Россия тәмнәре" төбәк брендларының беренче илкүләм конкурсына тәкъдим ителде.

шимбә

Татарстан Республикасы Авыл хуҗалыгы һәм азык-төлек министрлыгы «Россия тәмнәре» төбәк брендларының беренче илкүләм конкурсына Болгар кухнясының борынгы ризыгын тәкъдим итте.

җомга

Татарстан блогерлары «Татар малай» һәм «Кызык-Мызык» татарстанлыларны “Россия тәмнәре” конкурсында республика продукциясе өчен  тавыш бирергә өндиләр.

Татарстан Республикасы Авыл хуҗалыгы һәм азык-төлек министрлыгы Татарстан Болгар үрдәк казылыгын төбәк брендларының “Россия тәмнәре” беренче илкүләм конкурсына тәкъдим итте. Аны "Кәүсәр" авыл хуҗалыгы кулланучылар кооперативы җитештерә.

«Алабуга азык-төлек комбинаты» ЯАҖ Татарстан Республикасы Авыл хуҗалыгы һәм азык-төлек министрлыгы ярдәмендә "Россия тәмнәре" төбәк брендларының беренче илкүләм конкурсына Алабуга прәнниген тәкъдим итте.

пәнҗешәмбе

«Россия тәмнәре» конкурсында халык тавыш бирүнең беренче атнасында илебез халкы үзләренең яраткан төбәк туклану продуктлары брендлары өчен 500 меңнән артык тавыш биргән инде.

чәршәмбе

Татарстан Республикасы Авыл хуҗалыгы һәм азык-төлек министрлыгы "Россия тәмнәре" төбәк брендларының беренче илкүләм конкурсына «Татарча какланган үрдәк ите»н тәкъдим итте. Аны "Кәүсәр" авыл хуҗалыгы кулланучылар кооперативында җитештерәләр.

Татарстан Республикасы Авыл хуҗалыгы һәм азык-төлек министрлыгы "Алабуга квас эчемлеге"н ("Алабуга азык-төлек комбинаты" ЯАҖ) төбәк брендларының «Россия тәмнәре» беренче илкүләм конкурсында катнашуга тәкъдим итте.

сишәмбе

Татарстан Республикасы Авыл хуҗалыгы һәм азык-төлек министрлыгы ярдәме белән «Рамай фермер хуҗалыгы» ҖЧҖ «Россия тәмнәре» төбәк брендларының беренче илкүләм конкурсына татлы ризыкларның берсен-Казан үрдәген тәкъдим итте.