1 сумга сәүдә урыны

2022 елның 17 феврале, пәнҗешәмбе

«Казан» агросәнәгать паркы авыл хуҗалыгы җитештерүчеләре өчен ел саен акция уздыра, алар әле комплекста бирелмәгән.  2022 елның 15 мартына кадәр  барлык категория авыл хуҗалыгы җитештерүчеләренең  (фермер кооперативлары, шәхси эшкуарлар, шәхси ярдәмче хуҗалыклар һәм башка авыл хуҗалыгы оешмаларының) сәүдә урынын 30 көнгә нибары 1 сумга арендалау мөмкинлеге булачак.

Бу суммага, сәүдә урыныннан тыш, кирәкле технологик җайланмалар бирү, шулай ук бушлай ветеринария контроле дә керә.

Әлеге акциянең максаты - үзебезнең авыл хуҗалыгы җитештерүчеләренә ярдәм итү, аграрчылар продукциясен сату базарын киңәйтү һәм сатып алучылар өчен комплекста  натураль продукция ассортиментын арттыру.

Акция турында тулырак мәгълүматны +7 (843) 237-64-34 телефоны аша белешергә мөмкин.