декабрь, 2020 ел
шимбә

Бүген Татарстан Республикасы Президенты Рөстәм Миңнеханов «Казан» агросәнәгать паркында авыл хуҗалыгы ярминкәсендә булды. Аның белән бергә Татарстан Республикасы Премьер-министры урынбасары – Татарстан Республикасы авыл хуҗалыгы һәм азык-төлек министры Марат Җәббаров йөрде.

сентябрь, 2020 ел
чәршәмбе

10 сентябрьдә «Татар-Информ» мәгълүмат агентлыгында Татарстан Республикасында авыл хуҗалыгы ярминкәләре башлануга багышланган матбугат конференциясе узачак.

сентябрь, 2020 ел
шимбә

Татарстан Президенты Рөстәм Миңнеханов «Казан» агросәнәгать паркында Бакчачы көненә багышланган авыл хуҗалыгы ярминкәсендә булды. Республика җитәкчесе белән бергә Татарстан Республикасы Дәүләт Советы Рәисе урынбасары Марат Әхмәтов һәм Татарстан Республикасы Премьер-министры урынбасары – авыл хуҗалыгы һәм азык-төлек министры Марат Җәббаров йөрделәр.