сентябрь, 2017 ел
сишәмбе

Бүген Татарстан Республикасы Министрлар Кабинетында Татарстан Республикасы Премьер-министры урынбасары – Татарстан Республикасы авыл хуҗалыгы һәм азык-төлек министры Марат Әхмәтов катнашында брифинг узды.

Бүген Россия Федерациясе Авыл хуҗалыгы министрлыгында Россиянең 19 нчы “Алтын көз” агросәнәгать күргәзмәсен оештыру һәм уздыру мәсьәләләре турында видеоконференция элемтәсе режимындагы киңәшмә узды.

Татарстан Республикасы Аксубай муниципаль районының «Колос» ҖЧҖендә терлекләр өчен мул азык әзерләнгән.

2017 елның 21 – 24 сентябрендә «Регина» КК (ГК) базасында (Петровский пос., Казан ш.) «Татарстан Республикасы аграр яшьләр берләшмәсе» төбәк иҗтимагый оешмасының (ТИО) Активлар мәктәбе чаралары үткәрелде.