декабрь, 2020 ел
пәнҗешәмбе

Татарстан Республикасы Авыл хуҗалыгы һәм азык-төлек министрлыгы хәбәр итүченчә, 4 декабрьдә 12:00 сәгатьтә «Агрополия» бердәм белем бирү платформасында чираттагы бушлай вебинар узачак, ул авыл хуҗалыгы җитештерү кооперативында эре мөгезле терлекләрне идентификацияләүгә багышлана.

ноябрь, 2020 ел
чәршәмбе

Татарстан Республикасы Авыл хуҗалыгы һәм азык-төлек министрлыгы хәбәр итүенчә, 18 ноябрьдә 12:00 сәгатьтә «Агрополия» бердәм белем бирү платформасында чираттагы бушлай вебинар узачак, ул идарәчел карарларны оператив кабул итү системасына багышлана.

ноябрь, 2020 ел
дүшәмбе

Татарстан Республикасы Авыл хуҗалыгы һәм азык-төлек министрлыгы хәбәр итүенчә, 16 ноябрьдә 12:00 сәгатьтә «Агрополия» бердәм белем бирү платформасында төбәкара стажировкалар системасына һәм кооператив идарәчеләре өчен тәҗрибә алмашуга багышланган видеоконференция узачак.

чәршәмбе

Татарстан Республикасы Авыл хуҗалыгы һәм азык-төлек министрлыгы хәбәр итүенчә, 28 октябрьдә 12:00 сәгатьтә «Агрополия» бердәм белем бирү платформасында чираттагы бушлай вебинар узачак, ул азык-төлек продукциясен сатуга багышлана.

пәнҗешәмбе

Татарстан Республикасы Авыл хуҗалыгы һәм азык-төлек министрлыгы хәбәр итүенчә, 15 октябрьдә 16:00 сәгатьтә «Агрополия» бердәм белем бирү платформасында әзер продукцияне сертификацияләүгә багышланган чираттагы бушлай вебинар уза.

сишәмбе

7 октябрьдә «Агрополия» онлайн мәктәбе кысаларында бер үк вакытта ике түләүсез вебинарда катнашырга мөмкин булачак.

дүшәмбе

6 октябрьдә 17:00 сәгатьтә «Агрополия» онлайн мәктәбе кысаларында чираттагы түләүсез вебинар узачак. Ул төгәл игенчелек технологияләренә багышлана. Курс спикеры, галим-эколог Ирина Головатая төгәл игенчелек технологияләрен этаплап кертү турында сөйлиячәк, курс лекцияләрдә катнашучылар өчен төгәл игенчелек системаларын индивидуаль сайлап алуны үз эченә ала.