декабрь, 2019 ел
чәршәмбе

Татарстан  Республикасы Авыл хуҗалыгы  һәм азык-төлек  министрлыгы Казан халкын  20   декабрьдә “Казан” агросәнәгать паркында  узачак    Натураль  туклану  фестиваленә чакыра.   Һәр 100нче  килүче  Татарстан  җитештерелгән  натураль  фермер  продукциясе  белән  кәрҗин алачак, ә һәр 10нчы – истәлекле  бүләк.  Бу  хакта  бүген  «Татар-информ» МА матбугат    конференциясендә  Татарстан Республикасы  авыл  хуҗалыгы  һәм азык-төлек  министры  урынбасары    Ришат Хәбипов сөйләде.

декабрь, 2019 ел
дүшәмбе

Бүген    «Татар-информ» мәгълүмат агентлыгында  Татарстан Республикасы  авыл  хуҗалыгы  һәм азык-төлек  министры  урынбасары    Ришат  Хәбипов катнашында  матбугат  конференциясе узды,  ул «Туган як» бренды  астында  фермер продуктларын  сату  проектына  багышланган  иде.