җомга

10 - 12 февральдә «Казан Экспо» халыкара күргәзмә үзәгендә Татарстан Республикасы Авыл хуҗалыгы һәм азык-төлек министрлыгы коллегиясе утырышы узды. Чарада Россия Федерациясенең 25 төбәгеннән 220 компания, шулай ук 17 чит ил вәкиллеге катнашты. «ТатАгроЭкспо» күргәзмәсендә Россиянең 32 төбәгеннән, БДБ илләреннән, шулай ук Ирландия һәм АКШтан агросәнәгать комплексының 11 меңнән артык профессионалы катнашты.

чәршәмбе

Бүген Татарстан Республикасы Премьер-министры урынбасары – Татарстан Республикасы Авыл хуҗалыгы һәм азык-төлек министры Марат Җәббаров тантаналы рәвештә Татарстанда быелгы беренче иң эре ТатАгроЭкспо агротехнология күргәзмәсен ачты.

сишәмбе

10 февральдә 8.00 сәгатьтә Татарстанда быел  беренче иң эре ТатАгроЭкспо агротехнология күргәзмәсе ачыла.

гыйнвар, 2021 ел
җомга

2021 елның 10 - 12 февралендә «КазанЭкспо» халыкара күргәзмә үзәге территориясендә Россия Федерациясенең 30 төбәгеннән һәм 50 шәһәреннән 200дән артык предприятие һәм алдынгы чит ил компанияләре вәкиллекләре катнашында «ТатАгроЭкспо» 3 нче махсуслаштырылган күргәзмәсе узачак. Анда авыл хуҗалыгы техникасын һәм җайланмаларын эре җитештерүчеләр һәм шулар белән тәэмин итүчеләр катнаша. Кунаклар инде бүген үк сылтама буенча теркәлергә һәм электрон билет алырга мөмкин. Күргәзмәгә килүчеләр өчен керү ирекле (бушлай).

гыйнвар, 2021 ел
дүшәмбе

2021 елның 10-12 февралендә «Казан Экспо» Халыкара күргәзмә үзәге территориясендә агросәнәгать комплексының төп тармаклары экспозициясен берләштерүче 3 нче махсуслаштырылган «ТатАгроЭкспо» күргәзмәсе һәм эшлекле форум узачак, аның төп вакыйгасы «Татарстан Республикасы агросәнәгать комплексының 2020 елдагы эшенә йомгаклар һәм 2021 елга бурычлар» темасына Татарстан Республикасы Авыл хуҗалыгы һәм азык-төлек министрлыгы коллегиясенең киңәйтелгән утырышын уздыру булачак.

февраль, 2019 ел
пәнҗешәмбе

Татарстанда 13-15 февральдә Идел  буе  агросәнәгать комплексының  форумы  һәм  «ТатАгроЭкспо» махсуслаштырылган  күргәзмәсе  булачак,  анда  Татарстан  Республикасының  һәм Россия  төбәкләренең 320  оешмасы һәм предприятиеләре  агросәнәгать комплексларыннан  3000нән артык  вәкил  катнаша.